خبرهای مس رفسنجان

دعوت باشگاه مس رفسنجان از هواداران برای حضور در دیدار فینال جام حذفی

سه شنبه 29 خرداد 1403 10:35
279 بازدید

به گزارش سایت رسمی باشگاه صنعت مس رفسنجان، رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور به ایستگاه پایانی خود رسیده است و نماینده فوتبال مس ایران در تاریخ سازی جدید برای نخستین بار در فینال مقابل تیم سپاهان اصفهان صف‌آرایی می‌کند.
تمام تلاش باشگاه صنعت مس، کادر فنی و بازیکنان آماده سازی تیمی است که مایه فخر و مباهات هواداران باشد، و نارنجی پوشان جام قهرمانی را با خود به شهر طلای سبز بیاورند و بهترین عملکرد تیم مس رفسنجان در طول تاریخ باشگاه به ثبت برسد.
هوادارانی که خود مایه افتخار همیشگی مس رفسنجان هستند. مس با هوادارانش در بدترین روزهای خود نیز سر به آسمان داشته و با سینه‌ای ستبر و پرغرور گام بر داشته است.
به دور از هر شعار و اغراقی، مس به پشت گرمی شما به کوه انرژی و انگیزه تکیه می‌زند تا قله‌ها را فتح کند. 
صنعت مس رفسنجان این بار در تهران در انتظار یار دوازدهم خود است تا هواداران شعار "شیر کبیر ایران صنعت مس رفسنجان" را در ورزشگاه آزادی سر دهند.
از شما دعوت می‌کنیم ورزشگاه آزادی را به تسخیر خود در آورید تا هیچ نجوای دیگری برابر فریادهای «صنعت مس رفسنجان» به گوش اهالی فوتبال نرسد.
پنجشنبه ۳۱ خردادماه، برای بازی حساسی که برابر تیم خوب سپاهان اصفهان داریم و با کمال احترام نسبت به این تیم و هوادارانش منتظر حضور پرشور شما هستیم.

خبرهای مرتبط